Takový trochu jiný koutek, protože zde můžete nalézt věci, které jsem opravdu vymyslel nebo vytvořil já. Doufám, že budou přibývat.

Pentagram
již dříve zmíněný (v news ) výsledek mé tříhodinové snahy naučit se pracovat s programem Macromedia Freehand
Mobil
aneb cesta tam(s) a zase zpátky(bez) ...popis březnového srazíku (2002) místnosti U Gandalfa viděného mýma očima (zip)
Experiment
trošku divnější sci-fi povídečka
Všehochuť
fragmenty nikdy nedopsaných básniček, a podivných myšlenek, které jsem posbíral ve složce Dokumenty
Večerní myšlenky
takhle to dopadlo, když jsem byl jednou sám doma
Stmívání
něco trošku jiného
Pocit
Nezbývá, než doufat, že když se budu neustále přesvědčovat, že nejsem blázen, tak to tak i bude.
Moderní domácnost
domácí úkol do hodiny slohu ;) měl to být fejeton
Finty
Nebuďte dále slepí! Poznejte dlouho skrývané pravdy ... tyto a další podobné hesla provázejí tento článek celou galaxií, ale rozhodnutí, zda chcete poznat zákulisí podvodu zvaného Vesmír je jen na Vás :o) (zip)
Psaní v truhle
Další původně slohovka (forma: dopis, téma: myšlení bolí) nakonec se to naprosto zvrtlo, takž jsem ve škole musel vymyslet něco jiného. A jak se to zvrtlo, to už nechám na vašem soudu ;) (mmch, vyšlo také na Xpressu ( což je jakýsi článkovník (od slova článek ve smyslu text) známého chatu www.xko.cz)
Všehochuť 2
Další várka podivných veršíků a pokusů o básničky, které se za pár měsíců ocitly u mě na ploše, většinou v souborech jako New Textový dokument (4).txt. Někdy si budu na sebe muset počíhat, abych si ověřil, že to opravdu píšu já...
Všehochuť 3
MUHEHEHEHE ;) další troška temnějších básniček z mé klávesnice.. ale jednou si dole, jednou nahoře,, takže snad příště dodám něco veselejšího ;)
Trn v oku 1
Taková má fantasy povídková prvotina (Dopis v truhle nepočítám). Jeden zloděj, pár čarodějů, náhodní kolemjdoucí, výsadek pod velením kapitána Picarda a několik přerostlých mloků...prostě taková klasika. Hmm.. no raděj vás nebudu mást, takže nebojte se, mloky tam nenajdete a Picardovu sebranku taky ne ;) ale myslím, že i bez nich to není úplně špatné.
Všehochuť 4
New Textový dokument (2).txt - soubor, který byl vytvořen 29. srpna a má velikost 3,39kb vydává své tajmeství, načež je smazán.. no a mě nezbývá, než Vám popřát "příjemné" čtení dalších básniček (a jako vždy, některé jsou k nalezení i na písmáku).
Všehochuť 5
Opět troška podivné poezie.