Toto temné zákoutí stránek by se mělo týkat jen a jen mé osoby. Není moc jednoduché psát sám o sobě, ještě navíc celkem objektivně, ale pokusím se o to. Rád bych vás přesto poprosil o přivření oka nad nějakou trapnou poznámkou, rádobytvipnou závorkou nebo podobnými hloupostmi, v tomhle se už jen težko změním.

Trocha faktů do začátku by, myslím, nemusela být na škodu. Věřím, že díky nim si vy, kteří mne neznáte, budete moci utvořit jakýsi jednoduchý náčrt mé osoby. Pro ty, kteří mne znají alespoň trošku, snad nebude menší souhrn také na škodu, nehlědě na jistou aktualizaci.

Jméno: Různí lidé na mne volají různě, přednost ovšem dávám těm, kteří používají moji přezdívku "Gekon" nebo mé křestní jméno "Jirka"
Věk + Bydliště: Narodil jsem se 6.3.1985, což matematicky zdatnějším poví, že je mi něco přes 17 let. Bydlím kdesi na jižní moravě v malém městě jménem Dubňany.
Zájmy a záliby: Zajímají mě počítače a to víceméně povšechně, jinak mě baví čtení a psaní. Spíš to čtení, protože jsem strašně línej, než abych psal nějak víc. Taky možná trošku mystéria a záhady.

Oblíbené:
Knihy:  Fantasy a Sci-Fi převážně //spisovatelé: GAIMAN, Pratchett, Gemmell, Tolkien, Sapkowski, Asimov, Lem, Clarke, Heinlein, Bradbury, King, Holdstock...
Hudba:  Metal, rock nebo něco "alternativního" // skupiny (některé): Blind Guardian, Silent stream of godless elegy, Rhapsody, Nightwish, Moonspell, Metallica, Dying passion, Sytsem of a Down, KoRn, Portishead, Katatonia, Obří broskev...
Filmy:  Matrix, Final Fantasy, Excalibur, Star Wars, Monty Python's: Svatý grál + Život Briana, Pátý Element, Pulp Fiction a dejme tomu i LOTR, i když...
Seríály:  Red Dwarf, Monty Python'S Flying Circus, he Simpsons, Star Trek
Hry:  Baldur's Gate 1,2 (včetně datadisků ;) , Fallout 1,2, SW Jedi Outcast, Icewind Dale, Qukae 3, Unreal Tournament, Warcraft 2,3, Transport Tycoon, Heroes of M&M 3,4...
Oblíbená barva:  černobílá
Závislosti:  čaj, počítač, lidi co mi rozumí ;)

Neoblíbené:
blbost, povýšenost, povrchnost, květák, špenát, barvy (RGB), práce a spousta dalších věcí ;o)

Jsem: člen ČB, SPŽVRM a posádky vesmírné lodi AHA-Coffin 01; jsem považován za zhoubovance (což se velice těžko vysvětluje, ale lysohlávky v tom nehledejte), v poslední době nevěřím nikomu a ničemu, ani sobě a tvrdím o sobě, že jsem nekrmící krmič. Pokud nechápete, zeptejte se, pokusím se vám to vysvětlit ;)

Snad jsem vás tímto stručným výčtem úplně neznechutil. Pokud skutečně ne, musím se ještě hodně snažit. Nicméně, je to pro mne výzva :)...

Svůj život žiju převážně ve svém pokoji, jež je současně nejvýše situovaným pokojem jednoho rodinného domu v Dubňanech. Pokud nejsem k nalezení doma, jsem asi pravděpodobně ve škole, jíž je pro mne hodonínské gymnázium. Zatím jsem víceméně úspěšně abslovoval dva ročníky této školy a ten načatý se nevyvíjí příliš špatně, takže by se dalo říct, že mám slušné šance. Sice nejsem v kolektivu zrovna moc oblíbený, ale na druhou stranu musím říct, že i oni ve mně nevzbuzují přílišné sympatie (samozřejmě, výjimky se vždycky najdou, a to na obou stranách). Bude to zřejmě způsobeno mou nenormálností, kterou ze mne ostatní cítí. Je to tak, já sám se na potvoru a částečně i s uspokojením tituluju jako "divný". I když, jak s oblibou říkám, bude hůř :o). Když se vracím ze školy domů, je to, jako bych ze sebe sundával masku, jež jsem tam nucen nosit. Proto jsem doma o samotě tak rád. Žádné přetvářky a omezování se, abych nepohoršoval ostatní. Tak to vypadá, že tento odstavec, původně myšlený jako krátká exkurze do mého života se zvrhává v krátké vylíčení tragédie osamělosti. To nechci. Proto musím rychle dodat, že doma a hlavně večer, na internetu jsem konečně plně sám sebou se všemi radostmi a lidmi, kterým nejsem ukradený (doufám). Za to je mám všechny moc a moc rád. To by mohlo stačit, ne? :o)

Kontakt: Téměř každý den večer jsem k zastihnutí v místnosti U Gandalfa na Xku, či při trochu soukromějších záležitostech na ICQ (82483779), popřípadě mi můžete poslat mail.